ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تریبون زمانه، بخشی از مجموعه زمانه است و آنچنان که در پیشانی آن آمده ، تریبونی است در اختیار شهروندان. شما می‌توانید در آن هرگونه مطلبی انتشار دهید: متن، اثر شنیداری، اثر دیداری (عکس‌، طرح، ویدئو). آثار در "تریبون زمانه" معمولا همان‌گونه که دریافت شده‌اند، منتشر می‌شوند. کوشش می‌کنیم که فاصله زمانی دریافت تا نشر بسیار کوتاه باشد.

مطلبی که به "تریبون زمانه" فرستاده می‌شود، لازم نیست به اصطلاح “دست اول” باشند. اگر مطلبی را قبلا در صفحات شخصی‌تان یا در وب‌سایت‌های دیگر منتشر کرده‌اید و مایلید عده‌ بیشتری آن را بخوانند، اثر خود را در اختیار “تریبون زمانه” بگذارید.

“تریبون زمانه” مکمل سایت اصلی “زمانه” است، و این سایت یکی از سایت‌های پرخواننده در میان رسانه‌های گزارشگر و اطلاع‌رسان فارسی است.

“تریبون زمانه” همچنین مکمل بخش آموزش آنلاین “زمانه” است. دانشجویان آموزش آزاد زمانه در این پلاتفرم مطالب خود را نشر می‌دهند و این فرصت را می‌یابند که از طریق کامنت‌ها بازخورد نوشته‌ها و آثار صوتی و ویدئویی خود را ببینند.

بخش اصلی “تریبون زمانه” به ارائه مطالب دریافتی اختصاص دارد.

ما به دنبال آثار خواندنی و دیدنی در وب فارسی هم می‌رویم و هر روز گلچینی از آنها را عرضه می‌کنیم. شما در این زمینه هم می‌توانید به ما کمک کنید. اگر به نوشته‌ای برخوردید که فکر کردید خوب است در “تریبون” بازنشر یابد، عین آن یا لینک منبع اصلی آن را با ای-میل در اختیار ما بگذارید، همچنین اگر به عکس، طرح یا ویدئویی برمی‌خورید که مایلید دیگران هم آن را ببینید و بازنشر آنها اشکالی نداشته باشد، از امکان “تریبون زمانه” استفاده کنید.

“تریبون” دارای آیین‌نامه‌ای است که آن را در اینجا می‌خوانید.