ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

چه بخواهید اطلاعاتی را با ما به اشتراک بگذارید، یا یک مقاله را اصلاح کنید و یا بازخورد و نقد خود را با ما در میان بگذارید، در رادیو زمانه خوشحال خواهیم شد نظر شما را بشنویم.

همچنین وبسایت فارسی رادیو زمانه به دنبال روزنامه‌نگاران حرفه‌ای و استعدادهای جدید برای همکاری است. این همکاری اغلب به صورت مقاله‌های حق التحریری صورت می‌گیرد و گاه به صورت همکاری مشخص‌تر. اگر به همکاری با زمانه علاقه‌مند هستید، سی‌وی و نمونه کارهایتان را به یکی از روش‌های زیر برای زمانه بفرستید و در قسمت موضوع ایمیل بنویسید: «پیشنهاد همکاری». ما اکنون به طور ویژه به دنبال خبرنگاران و روزنامه‌نگارانی هستیم که علاقه و تمرکز و تجربه‌شان به حوزه مسائل جامعه و زنان، و موضوع‌های خشونت جنسیتی، حقوق کارگران و حقوق افراد دارای معلولیت مرتبط باشد. هر فرد علاقه‌مند به همکاری با زمانه برای ما اهمیت دارد و ما خوشحالیم که شمار بالایی پیشنهاد همکاری برای ما ارسال می‌شود، اما زمانه نمی‌تواند به همه‌ ایمیل‌ها پاسخ دهد. ما تمام پیشنهادها را بررسی می‌کنیم و اگر قرار باشد به پیشنهادی پاسخ بدهیم، ظرف چهار هفته این کار را خواهیم کرد.

راه‌‌های مختلفی برای تماس با ما وجود دارد. در انتهای این صفحه آنها را بخوانید.

ارسال مطلب «دیدگاه» برای زمانه

در این بخش مطالبی می‌آیند که از مقوله‌ی موضع‌گیری تأمل‌برانگیز در مورد یک مطلب روز هستند.

بخش دیدگاه زمانه تقاطع کثرت نظرهاست و از این بابت مطالب منتشرشده در آن ضرورتاً موضع یا نظر تحریریه زمانه را منعکس نمی‌کنند.

بخش دیدگاه زمانه درصدد است بازنمای تمام آن چیزهایی باشد که در تخیل مردمان جغرافیای ایران امکان بیان پیدا می‌کنند، با کلماتی که در لغت‌تامه دهخدا پیدا می‌شوند یا «نه»، و نافی ارزش‌های هم‌بودگی و هم‌زیستی نیستند.

اهمیت مطالب بخش دیدگاه در این است که گشاینده‌ی زاویه‌ای جدید یا معرف مرز و خط‌کشی‌ای مهم در نگاه به یک موضوع مطرح هستند.

مطالب بخش دیدگاه معمولا کوتاه هستند و در ابتدای خود نظری را که می‌خواهند پیش ببرند، به صورتی روشن تقریر می‌کنند.

فرای مرزهای پیدا و ناپیدای خودسانسوری، بخش دیدگاه رادیو زمانه از تمام یادداشت‌ها، مقالات، و نظرات شما استقبال می‌کند، اگر عاری از اشکال مختلف فاشیسم، خشونت علیه گروه‌ها و طبقات فرودست، یا خشونت جنسیتی باشند و خشونت دولتی و دیگر نهادهای سلطه را بازتولید نکند.

اگر یادداشت و مقاله حاوی اتهام و افترا به اشخاص باشد و برای زمانه سنجش آنها امکان‌ناپذیر باشد، یا لحن اهانت‌آمیزی داشته باشد، امکان انتشار آن در بخش دیدگاه وجود ندارد.

در بخش دیدگاه هیچ مانعی در مورد استفاده از کلمات یا عبارات زبان‌های رایج در جغرافیای ایران (با ذکر ترجمه فارسی در پرانتز) یا استفاده از رسم‌الخط یا الگوی نگارش این زبان‌ها وجود ندارد.

زمانه قطعاً در محتوا و معنای متن ارسالی شما دست نخواهد برد و کوچک‌ترین تغییری در این مورد، با نویسنده تنظیم خواهد شد. زمانه اما در انتخاب و تصحیح تیتر، انتخاب و تصحیح تیزر، و ویرایش نگارشی آزاد است.

 تماس امن

اگر نگران امنیت خودتان و یا محرمانه بودن اطلاعاتی هستید که می‌خواهید با زمانه به اشتراک بگذارید، ما یک فرم تماس امن راه‌اندازی کرده‌ایم که پیام شما را رمزگذاری می‌کند و هیچ ردی در دستگاه شخصی شما باقی نمی‌گذارد.

در این روش از شما خواسته می‌شود یک رمز عبور تعیین کنید؛ پس از آن یک آدرس ایمیل ناشناس و امن به شما اختصاص داده می شود. مشخصات ورود به سیستم به شما این امکان را می‌دهد که دوباره بازگردید و بررسی کنید که چه پاسخی دریافت کرده‌اید. می‌توانید به صورت اختیاری آدرس ایمیل خود را ارائه دهید تا در صورت دریافت پاسخ زمانه به پیام خود از آن مطلع شوید. این می‌تواند این حقیقت را آشکار کند که شما با زمانه در تماس هستید، پس مراقب باشید!

تماس عمومی

شما همچنین می‌توانید از طریق ایمیل contact@radiozamaneh.com یا از طریق فرم تماس معمولی ما که در زیر مشاهده می‌کنید با ما ارتباط بگیرید.

اگر مایل هستید مقاله‌ای برای انتشار به تریبون زمانه ارسال کنید، تمام اطلاعات مفید را در اینجا خواهید یافت.

اگر می‌خواهید برای ما نامه، کتاب یا بسته‌ای بفرستید، آدرس پستی ما این است:

Radio Zamaneh, Postbus 14513, 1001 LA, AMSTERDAM, The Netherlands

دور زدن سانسور و فیلترینگ

برای دریافت رایگان فیلترشکن سایفون به آدرس zamaneh@psiphon3.com یک ایمیل خالی ارسال کنید. اطلاعات بیشتر در مورد تلاش‌های رادیو زمانه برای مقابله با سانسور را می توانید اینجا بخوانید.