سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

آغاز تحقیقات درباره آزار یک گاو دریایی در آمریکا که نام «ترامپ» روی پشتش حک شد

رسانه‌های آمریکایی از مشاهده یک گاو دریایی در فلوریدا خبر می‌دهند که پشت‌اش با رد زخم‌هایی به شکل نام انگلیسی «ترامپ» مجروح شده است.

رسانه‌های آمریکایی از مشاهده یک گاو دریایی در فلوریدا خبر می‌دهند که پشت‌اش با رد زخم‌هایی به شکل نام انگلیسی «ترامپ» مجروح شده است.

نخستین بار یک رسانه محلی به نام «سیتروس کاونتی کرونیکل» این خبر را دوشنبه ۱۱ ژانویه / ۲۲ دی همراه با ویدئویی منتشر کرد. ناحیه سیتروس در ایالت فلوریدا قرار دارد:

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

این گاو دریایی در فلوریدا پیدا شده است. سازمان حفاظت از ماهی‌ها و حیات وحش ایالات متحده همراه با کمیسیون حفاظت از ماهی‌ها و حیات وحش ایالت فلوریدا اعلام کرده اند که تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده اند.

گاوهای دریایی در فلوریدا در فهرست حیوانات در معرض تهدید قرار دارند و از گونه‌های تحت محافظت هستند.

حامیان دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده چهارشنبه گذشته با حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده جنجال‌آفرین شدند. ترامپ به دلیل تحریک حامیان‌اش به انجام این کار در معرض استیضاح قرار دارد.

دولت ترامپ در چهارسال گذشته بسیاری از مقررات زیست‌محیطی را کنار زد و از توافق اقلیمی پاریس نیز خارج شد. ترامپ تغییرات اقلیمی را «حقه چینی‌ها»‌ خوانده است.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.